NASZ TURNIEJ JUŻ SIĘ ZBLIŻA !!!
Dodane przez admin dnia Październik 06 2013 16:41:37


Wielkimi krokami zbliża się nasze Charytatywne Święto czyli co roku organizowany przez nas Halowy Charytatywny Turniej Piłki Nożnej '' PIŁKARZE DZIECIOM ''. Od jego rozpoczęcia w roku 2009 stuka nam właśnie 5 lat. Pięć Charytatywnych Turniejowych Edycji,w których zawsze wspomagamy Dzieciaki które Walczą dzielnie z Chorobami lub przeciwnościami losu,jak w przypadku pierwszego turnieju.Staramy się z całych sił aby każdy Turniej był atrakcyjniejszy od poprzedniego,aby na trwałe zapadł w pamięci tych których Gościmy,wszystkich Turniejowych uczestników i przede wszystkim osób które spędzają z nami na trybunach to piłkarskie Charytatywne Święto.Jak już informowaliśmy czeka nas Turniejowa niedziela obfitująca w wielkie piłkarskie emocje i nie tylko! Na parkiecie Hali Zespołu Szkół nr.4 w Kościanie ujrzymy zmagania 12 zespołów męskich podzielonych nie jak wcześniej informowaliśmy na 2 grupy - a na 3 Grupy po 4 zespoły w każdej! Ujrzymy również halową rywalizację Pań - zapowiadają się wielkie emocje! Panie zagrają systemem każdy z Każdym - o zwycięstwie będzie decydował układ tabeli.Zespołów Kobiecych na naszej Turniejowej Arenie zobaczymy 8 !
Czas przedstawić zatem pełną listę zespołów męskich :

* ZESPOŁY MĘSKIE *

1. RADIO LEJDIS GOL - Oficjalne Radio Piłkarstwa Kobiecego - Pzpn
2.V - UNIT + Doniu
3.REPREZENTACJA POLSKI - PIŁKA NOŻNA ULICZNA
4 SPORTIKA TEAM - ZESPÓŁ PIŁKARSKICH GWIAZD - ( M.Okoński , P.Reiss,J.Przybylski,A.Padewski - Pzpn ,A.Juskowiak,M.Raczkowski , K.Bazelak ,Liber,D.Pawlak , W.Weiss,W.Krygier,J.Dembiński + ( 2 Piłkarki )
5.DZIENNIKARZE Team - Bydgoszcz
6.SKOK Obra - K - ścian
7.KS.POLONIA - P - Nań
8.SRKA - Gostynin
9.M40.pl - P - nań
10.FC.GNIEZNO
11.KS.SZCZYTNIKI
12.FC.KALOSZE

* ZESPOŁY KOBIECE *

1.PIOMARCO - AFC Kośćian ( Ekstraliga Futsalu )
2.AZS UAM - Poznań ( Ekstraliga Futsalu )
3.KKP.BYDGOSZCZ ( Ekstraliga Piłki Nożnej )
4.REPREZENTACJA POLSKI KOBIET - ( Piłka Uliczna )
5.LASTOCHKA POLESSK - Rosja
6.CHECZ Gdynia ( 1 Liga Piłki Nożnej )
7.UKS.LOCZKI - Wyszków ( Piłka Nożna Kobiet )
8.MUKS PRAGA - Warszawa

To oczywiście tylko listy zespołów które rywalizować będą w naszym Turnieju.Oprócz tego już teraz zapowiadamy moc Turniejowych atrakcji! Wszyscy ci którzy w niedzielę przybędą do Hali 4 - ki ,będą mogli na przykład dokonać zakupu książki p.t ,,OKOŃ'' - która opisuje piłkarskie życie Legendy jaką niewątpliwie jest MIROSŁAW OKOŃSKI - piłkarz 100 lecia Wielkopolski ! i zdobyć autograf pana Mirka czy zrobić sobie z nim pamiątkową fotkę.

Turniej wzbogacą między innymi swoimi pokazami które będą przerywnikami w rozgrywkach :

* GRUPA TANECZNA - IMAGINE
* Krav Maga Poznań
*BRASILIAN JU JITSU - ( niespodzianka )
*FREE STYLE FOOTBALL - GRUPA ROYAL TEAM Żerków
*MALOWANIE BUZIEK
*MINI ZAKŁAD FRYZJERSKI

*HIT TURNIEJU : GOLENIE WIELBUONDA NA HALI !!!

To nie koniec naszych atrakcji !

Już teraz zapowiadamy 2 EDYCJE TURNIEJOWEJ LICYTACJI PAMIATEK ! Z uwagi na dosyć dużą ilość cennych pamiątek które zlicytujemy nasza Licytacja będzie miała 2 części! ( czas wszystkich atrakcji podamy niebawem )

* RZUTY KARNE DLA PUBLICZNOŚCI - ( za niewielką opłatą )
Bramki bronić będzie MARTA FRODYMA - popularna " FRODI'' na co dzień jest bramkarką MKS AZS UMCS Lublin Handball Team! Grającą w 1 Lidze Piłki Ręcznej - Jak zapowiada,nie zamierza wpuścić nic - Trzymamy za słowo !

* RZUTY KARNE DLA VIPów - ( Tutaj opłata musi być większa ! ) - Bramki strzegł będzie Sam Boss Piłkarstwa Kobiecego w Polsce Prezes pan ANDRZEJ PADEWSKI ! - Liczymy że ku radości naszego Krystka pan Andrzej VIPom nie odpuści !

Wszystkie pozyskane pieniądze zostaną przekazane Rodzicom zastępczym by w ten sposób dopomóc KRYSTIANOWI w walce z jego chorobą.

* ZAPRASZAMY SERDECZNIE WSZYSTKICH 15 GRUDNIA 2013 NA HALĘ ZESPOŁU SZKÓŁ NR.4 !!! NIE MOŻE WAS TAM ZABRAKNĄĆ !!! *
* DO ZOBACZENIA ! *