GRAMY DLA ,, KRYSTKA '' !!! 2013 TURNIEJ !!!
Dodane przez admin dnia Październik 05 2013 17:05:49


A Teraz moi Drodzy Najwyższa Pora poznać ,,SPRAWCĘ'' Tego Naszego Turniejowego Zamieszania! Jest Nim KRYSTIAN ZIELIŃSKI !!! Dziś złożyliśmy Wizytę u Państwa Zielińskich i zakomunikowaliśmy Obojgu Rodzicom Tę Wiadomość że TEGOROCZNY TURNIEJ CHARYTATYWNY ,,PIŁKARZE DZIECIOM'' GRAMYYY DLAAA KRYSTIANAAAAAAAAAA !!!
A oto kilka słów które nam przekazał Tata Chłopca :
,,Krystian jest sześcioletnim chłopcem. Na pierwszy rzut oka niewiele się różni od innych dzieci w jego wieku. Jest tak samo wesoły, ciekawy świata. Jedyną rzeczą, która nie jest wspólna, to ciężka przeszłość i niepewna przyszłość synka.
Do szczegółowego zapoznania się z historią Krystianka, zapraszam na jego blog:
http://smyki.pl/domeny/synek.pl/krystianekwielochowski/

oraz konto na facebook
https://www.facebook.com/pomocdlakrystianka

Leczenie miesięczne Krystiana to Koszt przeszło 2 tyś. zł. miesięcznie,a Tata chłopca pracuje sam, jego żona w domu opiekuje się dziećmi.
Sprawmy by Tych pieniążków podczas Turnieju było jak najwięcej ! I jeszcze Apel do Was: Niestety Krystian nie może otrzymywać maskotek typu pluszaki! ale wiemy jakie zabawki lubi: jest Fanem Motoryzacji ! Dziewczyny z Akademii Futsal Club postanowiły zbierać dla chłopca samochody i wręczyć je podczas wizyty u Państwa Zielińskich !