IV TURNIEJE PIŁKARZE DZIECIOM JUŻ ZA NAMI !!!
Dodane przez admin dnia Październik 05 2013 13:49:27
Za nami już IV Turniejowe Edycje Zmagań na Hali ! ,, PIŁKARZE DZIECIOM '' - bo tak nasz Turniej Charytatywny się nazywa.Swój początek Turniej datuje na rok 2009 - PIERWSZY TURNIEJ CHARYTATYWNY :Spontaniczna nasza Akcja Charytatywna by wspomóc 6 Osieroconych Dzieci,przez Tragicznie zmarłą ich Mamę p.Bożenę Kalitkę.Ten Turniej przyczynił się do kontynuacji dalszych edycji Turniejowych.
Rok 2010 - DRUGI Turniej organizowaliśmy by wspomóc rehabilitację Chorych Dzieci z Ośrodka Rehabilitacji w Kościanie.
TRZECIA EDYCJA TURNIEJU ,,PIŁKARZE DZIECIOM '' - To rok 2011 , Turniej ten zorganizowaliśmy by pomóc w leczeniu DAWIDA BARTKOWIAKA chorego na Mukowiscydozę.
IV HALOWY CHARYTATYWNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ,, PIŁKARZE DZIECIOM '' - Kościan 2012 - Graliśmy wszyscy dla małej MAJKI SZCZĘŚNIAK , dziewczynki chorej na Hipoplazję Nerwu Wzrokowego.
Nie zawsze wszystko było tak jak być powinno,ale też nie wszystko od nas było zależne.Nieraz zawodziły nas Gwiazdy które po prostu robiły nas w balona,nieraz przypadki losowe uniemożliwiały przyjazd ... Ale podsumowując te IV Turnieje trzeba doszukać się w nich innego wymiaru.... Wymiaru Ludzkiej Życzliwości która towarzyszy nam od pierwszego Turnieju.Gdyby nie ona.... Tego Turnieju By nie było. Praca nad tym turniejem,to praca wielu ludzi,praca która wiąże się z ogromem trudności,organizacyjnych,logistycznych,i innych których zwykły kibic nie widzi.To wieleset godzin pracy na komputerach,telefonach... pracy również poza Kościanem by wszystko dopiąć na ostatni guzik.Zawsze znajdą się tacy, którzy będą kręcić nosem i mówić .... ,,Po co Pomagać '' .... a no dlatego że nigdy tak do końca nie wiemy ... czy kiedyś ktoś nam bardzo bliski albo my sami takiej pomocy potrzebować będziemy !
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM TYM KTÓRZY BYLI PRZEZ TE IV TURNIEJE Z NAMI.DZIĘKUJEMY SPONSOROM,DARCZYŃCOM,WOLONTARIUSZOM,OCHRONIE,WIDZOM oraz KIBICOM OBRY Kościan ZA TO ŻE SĄ Z NAMI BEZINTERESOWNIE !!! A TYM KTÓRYCH WSPOMOGLIŚMY NASZĄ AKCJĄ ŻYCZYMY SAMYCH RADOSNYCH CHWIL JAKIE PRZEŻYWALI PODCZAS NASZYCH CHARYTATYWNYCH AKCJI! ŻYCZYMY WAM ZDROWIA.... BO NA NIE CENY NIE MA ! Zapraszamy wszystkich Was już na JUBILEUSZOWY ,, V '' HALOWY CHARYTATYWNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ,, PIŁKARZE DZIECIOM '' - Kościan 2013, Który odbędzie się 15 Grudnia 2013 ( Niedziela ) w jak zawsze Gościnnej HALI Zespołu Szkół Nr. 4 W Kościanie !

TO WŁAŚNIE IM POMAGALIŚMY TURNIEJOWOI TURNIEJ CHARYTATYWNY - 2009 - Rodzina KalitkówII TURNIEJ CHARYTATYWNY - 2010 - OŚR.REH.DZIECIIII TURNIEJ CHARYTATYWNY - 2011 - DAWID BARTKOWIAKIV TURNIEJ CHARYTATYWNY - 2012 - MAJKA SZCZEŚNIAK