Akcja Plakaty !
Dodane przez admin dnia Grudzień 02 2012 15:44:28


W dniu dzisiejszym ruszyła AKCJA ,, PLAKAT '' - czyli ruszyliśmy jeszcze nieśmiało z Plakatami w Miasto.Swoją pomoc okazują ZUZKA i ASIA ! i to jest właśnie bardzo fajny gest i dla nas duża pomoc.Dziś także przyjechały do Kościana pierwsze Turniejowe Produkty z firm PEGAZ oraz WINIARY ! Bardzo dziękujemy !
TURNIEJ SIĘ ZBLIŻA WIELKIMI KROKAMI !
Już tylko 20 dni pozostało do rozpoczęcia IV Edycji Naszego Charytatywnego TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ ,, PIŁKARZE DZIECIOM '' - Kościan 2012 !
Świadczy o tym to że Stroje naszych ,, Piłkarskich Gwiazd '' w dniu dzisiejszym Dotarły do Kościana ! Nie zdradzimy jednak ich wyglądu - niech to zostanie niespodzianką do dnia turnieju !
Również w dniu dzisiejszym do kościana zostały dowiezione Puchary dla zwycięzców 3 pierwszych miejsc w Rozgrywkach Żeńskich i Męskich ! Tak więc powoli wszystko dopinamy już na ostatni Guzik !
Rozpoczął się ostatni Gorący okres przed turniejowy.Najbardziej pracochłonny czas gdzie wszystko zaczynamy zgrywać w jedną całość.Dziś na tapetę działań idzie Turniejowa Logistyka czyli bierzemy się za ustalanie Całości Turnieju czyli czas
od godziny 6.00 - 22.00.Każda minuta znajdzie swoje odzwierciedlenie w programie który ustalimy dziś wspólnie z komandorem Turnieju Jarkiem Trawą.Będzie to nie łatwa praca ale jak zwykle damy radę !
TURNIEJOWY ,, ROZKŁAD JAZDY - CZYLI ,,CO ... GDZIE ... KIEDY .... JUŻ GOTOWY ! ! ! ''

WSZYSTKIE ZESPOŁY TURNIEJOWE ZOSTANĄ POWIADOMIONE DROGĄ ELEKTRONICZNĄ i OTRZYMAJĄ ,,TURNIEJOWE ROZPISKI '' w Poniedziałek 3 Grudnia 2012r. oraz REGULAMINY TURNIEJU.