www.pilkarzedzieciom.dbv.pl
ORGANIZATOR TURNIEJU
Turniej Charytatywny
PIŁKARZE DZIECIOM
64 - 000 Kościan
ul.Bernardyńska 2/1
Tel: +48 690 - 320 - 599
E - Mail pilkarzedzieciom@gmail.com
POLSKA-POLAND
AFC KOŚCIAN
PATRONAT HONOROWY
BURMISTRZ MIASTA KOŚCIANA
KONTAKT z NAMI
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
OFICJALNY PLAKAT
WYNIKI GRUPA ,,A,,
WYNIKI GRUPA ,,B,,
MECZE FINAŁOWE
TURNIEJOWY ROZKŁAD JAZDY
ECHA NASZEGO TURNIEJU
PLAN DOJAZDU NA TURNIEJ
ZESPOŁY TURNIEJU 2010
ATRAKCJE TURNIEJ 2010
REGULAMIN TURNIEJU 2013
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Najnowszy Użytkownik: admin
ZESPOŁY ŻEŃSKIE
GRUPA KOBIECA
TURNIEJ 2016
SPONSORZY
Food&Sport
Poznań
Tomasz Łysek
PODZIĘKOWANIA .....
Newsy

Jako Organizatorzy II CHARYTATYWNEGO HALOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ - ,, PIŁKARZE DZIECIOM ,, - Kościan 2010
Pragniemy złożyć nasze serdeczne podziękowania WSZYSTKIM TYM którzy pomogli nam w zrealizowaniu już II edycji Turniejowej.
WŁADZOM i WŁODARZOM m.Kościan
WŁADZOM i WŁODARZOM powiatu Kościańskiego
Posłowi RP WOJCIECHOWI ZIEMNIAKOWI - za pomoc i wsparcie !
Dyrektorowi ZS Nr.4 w Kościanie - Za przychylnośc , pomoc i wsparcie!
WŁADZOM PZPN i WZPN
WSZYSTKIM SPONSOROM i FIRMOM
SPONSOROM MEDIALNYM i PRASOWYM a w szczególności: Gazecie Kościańskiej oraz Radiu ELKA Leszno - Za bardzo wielką pomoc medialną !
Portalowi Futsalowemu 40 minut.pl - Za extra pomoc !
KLUBOM PIŁKARSKIM EKSTRAKLASY oraz I i II LIGI za okazane serce i pomoc!
KLUBOM PIŁKARSKIM UCZESTNICZĄCYM w TURNIEJU ! za trud i zaangażowanie !
PIŁKARZOM : Krzysztofowi Piskule , Jackowi Przybylskiemu, Damianowi Nawrocikowi , Zbigniewowi Zakrzewskiemu oraz Arkadiuszowi Bąkowi za wielkie zaangażowanie w przygotowaniach przedturniejowych !
PIOTROWI REISSOWI - Przyjacielowi Turnieju że pomimo swoich obowiązków zagościł na naszym Turnieju!
Adamowi Skórnickiemu - za poprowadzoną licytację !
Poznańskiemu Stowarzyszeniu Żużlowemu - za pomoc,serce i osobiste przybycie władz!
FIRMIE ECO INSTAL - M . LITKE za zakup strojów piłkarskich zespołowi ,, GALACTICOS ,,!
Damianowi Pawlakowi KS.WARTA P - nań - Za okazaną pomoc i szybką reakcję !
KIBICOM KP.OBRA Kościan za doping oraz Wielką Akcję Świąteczną (zorganizowaną za własne pieniądze ) skierowaną do podopiecznych Ośrodka Rehabilitacji !
Nie sposób tutaj wymienić wszystkich tych którzy nam pomagali przy tak wielkim przedsięwzięciu jakim jest ten turniej.
Mamy nadzieję że nikt nie poczuje się pominięty w naszych skromnych PODZIĘKOWANIACH.
Jedno jest wszak pewne.... Wszystkich Was Nasi Drodzy Przyjaciele mamy w swoich sercach,i żadne słowa nie będą tutaj wymiennikiem Daru Pomocy który nam Okazaliście! SERDECZNIE I Z SERCA WAM DZIĘKUJEMY !
,, Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać... ,,

admin styczeń 10 2011 13:00:00 0 ˇ 430
PIŁKARZE DZIECIOM 2010 KOŚCIAN - II PIŁKARSKI TURNIEJ CHARYTATYWNY !!!
Newsy

PODCZAS II CHARYTATYWNEGO TURNIEJU W PIŁCE NOŻNEJ "PIŁKARZE DZIECIOM" - ZEBRALIŚMY NA RZECZ REHABILITOWANYCH DZIECI Z CENTRUM REHABILITACJI W KOŚCIANIE:

5.892,50złJuż opadły emocje piłkarskich zmagań turniejowych II Charytatywnego Halowego Turnieju Piłki Nożnej "Piłkarze Dzieciom" - Kościan 2010, czas zatem na podsumowanie całości imprezy, która odbyła się 12 grudnia w hali ZS Nr4 w Kościanie
Celem naszej charytatywnej akcji była zbiórka środków finansowych na rzecz KOŚCIAŃSKIEGO CENTRUM REHABILITACJI. Z wielką dumą możemy powiedzieć, że padł finansowy rekord! Zebraliśmy 5.892,50zł! W porównaniu z pierwszą edycją z roku 2009 (kwota zebrana: 3.491,98zł) zebraliśmy aż o 2.400,52 zł więcej!!!
Podczas naszego turnieju gościliśmy w Kościanie gwiazdy piłkarskie: Piotra Reissa, Zbigniewa Zakrzewskiego, Arkadiusza Bąka, Krzysztofa Piskułę i Jacka Przybylskiego oraz piłkarza Noteci Górecko - Krystiana Dybicza. Nie było wcale łatwo tych znamienitych piłkarzy sprowadzić, ale daliśmy radę i zagrali w zespole GALACTICOS ECO INSTAL TEAM. Gościliśmy również....mistrza torów żużlowych polskich i zagranicznych - Adama Skórnickiego, który poprowadził turniejową licytację pamiątek piłkarskich. WSZYSTKIM TYM WSPANIAŁYM LUDZIOM O WIELKICH SERCACH DZIĘKUJEMY ZA TO, ŻE GRALI WSPÓLNIE Z NAMI NA SZCZYTNY CEL!!! Poza Galacticos w turnieju zagrało jeszcze 11 zespołów: KP Obra Kościan, MKS Nielba Wągrowiec, KLF i Przyjaciele, KS LUboń - Fogo, Reprezentacja Polski, Hetmania Poznań, Kadet Futsal Team Poznań, Mazovia FC Warszawa, KS Warta Poznań oraz Akademia Futdsal Club Pniewy. Nie dotarła niestety drużyna Romana Koseckiego - Kosa Konstancin Jeziorna co nieco zdezorganizowało turniej - gdybyśmy otrzymali chociaż dzień wcześniej informację, nie doszłoby do "lekkiego" zamieszania. Oldboye KKS Lech Poznań niestety mimo zapowiedzi przyjazdu - słowa nie dotrzymali. Teraz nasze doświadczenia nie pójdą na marne! Już wiemy jak ustrzec się przed tego typu sytuacjami. Niestety Akademia Futsal Club Pniewy nie obroniła trofeum zdobytego w 2009r. i musiała ustąpić miejsca zespołowi Obry Kościan, który wygrał nasz turniej. Czołowa turniejowa czwórka to: I - KP Obra Kościan, II - MKS Nielba Wągrowiec, III - Akademia Futsal Club Pniewy, IV - KS Luboń - Fogo ( niebawem podamy wszystkie informacje i wyniki turnieju).
Podczas naszej imprezy oprócz zmagań czysto futsalowych, publiczność licznie przybyła do hali sportowej podziwiać mogła dwie walki bokserskie ( mężczyźni i kobiety) - wszyscy byli zawodnikami Bokserskiego Klubu Sportowego im. F. Stamma. W tych pojedynkach padły wyniki remisowe.
Wyśmienicie zaprezentowała się grupa Capoeira Brasil, która pokazała kunszt walki przy śpiewach i dźwiękach instrumentów. Jednak hitem okazał się występ dziewcząt z grupy tanecznej Kolejorz Girls, które to wystąpiły dwa razy!!!
Licytacja ... to popis schowmena Adama Skórnickiego, który starał się wywiązać jak najlepiej ze swego zadania. Podczas turnieju gościliśmy przedstawicieli władz miasta Kościana: Burmistrza Miasta p. Michała Jurga, p. Macieja Kasprzaka, Przewodniczącego Rady Miasta p. Piotra Ruszkiewicza. Przedstawicielem Starostwa Powiatowego był p. Bartosz Jankowski. Gościliśmy również zwycięzcę internetowej aukcji miejsca w zespole gwiazd p. Karola Maja wraz z rodziną, któremu nasz turniej bardzo się podobał. Na turnieju był obecny Poseł RP - p. Wojciech Ziemniak oraz władze Poznańskiego Stowarzyszenia Żużlowego. Nie sposób wymienić wszystkich znakomitych gości - było ich naprawdę wielu. Pomimo "małych" zawirowań, turniej uważamy za udany! Robiliśmy go z myślą nie tylko o zbiórce pieniędzy, ale i też po to żeby mieszkańcom miasta Kościana dostarczyć wielu atrakcji. Z tego miejsca jako organizatorzy pragniemy bardzo serdecznie podziękować władzom miasta i powiatu za udział i okazaną nam pomoc, dyrektorowi ZS Nr4 p. Leszkowi Michalczakowi za okazane serce , radę i pomoc, piłkarzom "Złotych Orlików" wraz z trenerem za uświetnienie turnieju swoją obecnością, władzom centrali piłkarskiej PZPN oraz WZPN Poznań za patronaty, Posłowi Wojciechowi Ziemniakowi za pomoc oraz patronat, wszystkim mediom, sponsorom, wolontariuszom, obsłudze, straży pożarnej, wszystkim zespołom uczestniczącym w turnieju, grupom pokazowym, gwiazdom piłkarskim - składamy nasze wyrazy wdzięczności. Gdyby nie Wasze szlachetne serca nie byłoby nas i tego turnieju! Z całego serca dziękujemy i zapraszamy za rok - na III Charytatywny Halowy Turniej Piłki Nożnej "Piłkarze Dzieciom" Kościan 2011!!!W dniu wczorajszym wszystkie zespoły piłkarskie oraz Gwiazdy biorące udział w Turnieju "PIŁKARZE DZIECIOM" potwierdziły udział w naszej imprezie i zapowiedziały swój przyjazd do Kościana! Swój udział i przyjazd potwierdziły także : KOLEJORZ GIRLS , AIKIDO Poznań , CAPOEIRA BRASIL - które swoimi pokazami uświetnią nasz turniej.Przyjazd KKS.LECH OLD STARS potwierdził menager - Mariusz Skrzypczak.Jak zaplanowaliśmy naszą licytację cennych pamiątek poprowadzi ADAM ,,SQRA,, SKÓRNICKI - żużlowiec i showman a obecny zawodnik UNII LESZNO - który również potwierdził nam swoje przybycie.Zespoły rockowe DRUNK,n,ROLLED oraz LILITH zawitają do Kościana w niedzielę w godzinach wieczornych.Obecnie w naszym turniejowym biurze trwają intensywne przygotowania,dopinanie wszystkich elementów turnieju,by wszystko było wyszykowane i dopięte na nasze Turniejowe Święto! Panuje już u nas tzw.,, Godzina 0 ,, . Wszystko idzie zgodnie z załozonym harmonogramem przed turniejowym.Wszystkich serdecznie zapraszamy już w niedzielę 12 Grudnia.Uroczyste rozpoczęcie Turnieju - godz: 9:30 .Mamy tutaj pewną niespodziankę .... ale o niej przekonacie się będąc na Hali sportowej zespołu Szkół nr. 4 w Kościanie. DO ZOBACZENIA NA TURNIEJU !

"SERCE JEST BOGACTWEM, KTÓREGO SIĘ NIE SPRZEDAJE ANI SIĘ NIE KUPUJE, ALE KTÓRE SIĘ OFIAROWUJE"


gif animators
PIŁKARZE DZIECIOM


Niepełnosprawność, trud życia, niespełnione potrzeby i marzenia, niekiedy ubóstwo, brak nadziei i wiele pytań co dalej?

Poznajemy te aspekty życia bardzo blisko obcując z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną i ruchową w Ośrodku Rehabilitacyjnym. To nie przypadek, że w maju 1999r z inicjatywy rodziców i pracowników Ośrodka Rehabilitacyjnego powstaje Stowarzyszenie „Dać Pomoc", a w grudniu 1999r zostaje zarejestrowane w sądzie okręgowym w Poznaniu.

Rozpoczynamy działania, które chociaż w niewielkim stopniu mogą zmienić życie osób niepełnosprawnych. WSZYSTKO JUŻ JASNE !!! To właśnie dla NICH w tym roku organizujemy ten Turniej - bo wiemy ze warto tą obraną w 2009 roku drogę kontynuować.Działania czas zacząć - STARTUJEMY! Atrakcji i tym razem na pewno nie zabraknie,ale szczegółów jeszcze Wam Kochani nie zdradzimy...Potrzymamy Was w niepewności,a Wy śledźcie nasze poczynania za pośrednictwem tejże strony...Jedno jednak Wam przekażemy od razu: Zwycięzcy I-szego Charytatywnego Turnieju Halowego ,,PIŁKARZE DZIECIOM,,2009 - czyli: AKADEMIA FUTSAL CLUB PNIEWY WEŹMIE UDZIAŁ W TEGOROCZNEJ EDYCJI !!! I BĘDZIE BRONIĆ ZDOBYTEGO I-szego MIEJSCA !


W Dniu dzisiejszym o godzinie 16.15 w Kościańskim OŚRODKU REHABILITACJI przy ul.Bączkowskiego 11a odbyło się LOSOWANIE GRUP TURNIEJU CHARYTATYWNEGO ,, PIŁKARZE DZIECIOM ,, - Kościan 2010.
Pośród zaproszonych gości wymienić należy włodarza miasta Kościana Burmistrza Pana Michała Jurgę oraz Przewodniczącego Rady Miasta Kościana Pana Piotra Ruszkiewicza.
Na sali byli obecni również: Przedstawiciel Klubu KP OBRA Kościan - Jarosław Trawa , przedstawiciele Klubu Kibiców OBRY Kościan , Przedstawiciel GALACTICOS - TEAM - Maciej i Tomasz Dudarscy, Dzieci z Ośrodka Rehabilitacji wraz z opiekunami , Prezes Stowarzyszenia "Dać Pomoc" -Tomasz Naglik oraz przedstawiciele ORGANIZATORA: Alicja Dudarska, Janusz Budzyński, Dawid Pawlicki.
Losowania dokonała podopieczna Ośrodka Rehabilitacji.W wyniku losowania wyłoniły się następujące grupy turniejowe:

GRUPA ,,A,,
1.AKADEMIA FUTSAL CLUB - Pniewy
2.KADET FUTSAL TEAM - Poznań
3.REPR.KLF - Kościan
4.KS.LUBOŃ-Fogo - Luboń

GRUPA ,,B,,
1.MKS.NIELBA - Wągrowiec
2.KOSA KONSTANCIN - Jeżiorna
3.MAZOVIA FC - Warszawa
4.KP.OBRA - Kościan

GRUPA ,,C,,
1.GALACTICOS ECO-INSTAL TEAM ( Zespół Gwiazd )
2.RP.POLSKI - WPNU
3.HETMANIA - Poznań
4.WARTA POZNAN

Z losowania Grup Turnieju ,,PIŁKARZE DZIECIOM,, - KOŚCIAN 2010 Został sporządzony protokół który podpisali wszyscy przedstawiciele uczestniczący w Losowaniu.
Komunikat wchodzi w życie z chwilą ogłoszenia.
admin październik 20 2010 08:05:00 0 ˇ 1956
- LOSOWANIE PIŁKARSKICH GRUP TURNIEJOWYCH !
Newsy


15 LISTOPADA 2010 ! GODZINA:16.00 !

TEGO JESZCZE NIE BYŁO !!!


Idąc wzorem najlepszych staramy się ze wszech miar uatrakcyjnić nasz II Charytatywny Halowy Turniej w Piłce Nożnej.Postanowiliśmy zorganizować LOSOWANIE GRUP TURNIEJOWYCH.....Taka ,,mini,, ceremonia jak podczas losowań grup UEFA z udziałem mediów oraz władz lokalnych.Losowania dokona dziecko z Ośrodka Rehabilitacji wszystko pod czujnym okiem wszystkich zaproszonych Gości.
Zostaną stworzone 3 Grupy Rozgrywkowe : A , B , C . Każda z Grup będzie posiadała już 1 rozstawiony zespół piłkarski i właśnie do zespołów rozstawionych zostaną dolosowywane pozostałe teamy turniejowe. W ten oto sposób powstanie terminarz spotkań fazy grupowej.Mamy nadzieję że pomysł z losowaniem spodoba się i fanom jak i samym zespołom piłkarskim dostarczając wszystkim wielu wrażeń i emocji!

admin październik 20 2010 08:00:00 0 ˇ 431
TEGO JESZCZE NIE BYŁO !!! GALACTICOS TEAM CZYLI GWIAZDY I PRZYJACIELE CENTRUM REHABILITACJI DZIECI
NewsyZ DUŻĄ PRZYJEMNOŚCIĄ ZAPOWIADAMY WIELKĄ NIESPODZIANKĘ DLA DZIECI Z CENTRUM REHABILITACJI W KOŚCIANIE ORAZ PRZYBYŁYCH NA TURNIEJ WIDZÓW !
NA TURNIEJU ZAGRA ZESPÓŁ PIŁKARSKI "GALACTICOS" ! DRUŻYNA TA, TO GWIAZDY PIŁKARSKIE ORAZ PRZYJACIELE CENTRUM REHABILITACJI, KTÓRZY SWOJĄ GRĄ I OBECNOŚCIĄ NA TURNIEJU UŚWIETNIĄ NASZE CHARYTATYWNE PRZEDSIĘWZIĘCIE. Z WIELKĄ PRZYJEMNOŚCIĄ PREZENTUJEMY SYLWETKI NASZYCH GWIAZD.NAPASTNIK - IKONA KKS LECH - PIOTR REISS


Wychowanek Lecha, wszystkie mecze w ekstraklasie rozegrał w jego barwach.
W polskiej Ekstraklasie zagrał w 319 spotkaniach i zdobył 108 goli. Wszystkie te spotkania rozegrał w barwach Lecha Poznań. Wystąpił w 4 meczach reprezentacji Polski w piłce nożnej, strzelając 1 gola (w meczu ze Słowacją dnia 10 listopada 1998).
W 2004 świętował wraz z Lechem zdobycie Pucharu (w meczach finałowych zdobył dwie bramki) i Superpucharu Polski. 9 maja 2007 w meczu przeciwko Widzewowi Łódź strzałem z rzutu wolnego zdobył swojego setnego gola w polskiej lidze dzięki czemu wstąpił do "klubu 100". W sezonie 2006/2007, z dorobkiem 15 bramek, został królem strzelców Orange Ekstraklasy

BRAMKARZ - JACEK PRZYBYLSKI


Karierę swoją zaczął w rodzinnym klubie Warta Międzychód. Następnym klubem Jacka była Flota Świnoujście. W sezonie 1990/91 przeniósł się do Stoczniowca Barlinek. W tym samym sezonie został ściągnięty do Poznania, do miejscowego klubu Lech Poznań. W Lechu grał aż 6 sezonów gdzie m.in. zdobył mistrzostwo kraju.
OBROŃCA - KRZYSZTOF PISKUŁA


Po zakończeniu przygody z piłką w liczących się polskich klubach, takich jak Lech, Arka czy Warta, popularny Zenek występuje obecnie - już raczej rekreacyjnie - w lokalnej drużynie ze swojego miasta - Stelli Luboń.


* Mistrzostwo Polski w sezonie 1992/1993 z Lechem Poznań


* Puchar Polski w sezonie 1999/2000 z Amiką Wronki


* Puchar Polski w sezonie 2003/2004 z Lechem Poznań


* Superpuchar Polski 2004 z Lechem PoznańZBIGNIEW ,,ZAKI,, ZAKRZEWSKI


Zbigniew Zakrzewski karierę piłkarską rozpoczął w 2000 roku w barwach Lecha Poznań. W sezonie 2001/02 przeszedł do Obry Kościan, gdzie grał do rundy wiosennej. Kolejne mecze rozgrywał w Warcie Poznań, a w sezonie 2002/03 reprezentował barwy zespołu Aluminium Konin. W 2003 r. powrócił do Lecha, z którym zdobył Puchar i Superpuchar Polski sezonu 2003/2004! Wystąpił w poznańskim zespole 96 razy i strzelił 27 bramek podczas swoich gier w ekstraklasie. W czerwcu 2007 Zbigniew Zakrzewski podpisał 4-letni kontrakt ze szwajcarskim zespołem FC Sion. Od sierpnia 2008 roku wypożyczony do Arki Gdynia.
Popularny Zaki jest dzisiaj podstawowym napastnikiem WARTY POznań, a Jego gra ma duże znaczenie dla wyników zespołu!
ARKADIUSZ BĄK


Piłkarz grający na pozycji pomocnika, były reprezentant Polski.
Zawodnik swoją karierę rozpoczynał w sezonie 1992/1993 występując w zespole Błękitnych Stargard. Następnie występował w Olimpii Poznań, Lechii/Olimpii Gdańsk, Amice Wronki, Ruchu Chorzów, Polonii Warszawa, Birmingham City, Widzewie Łódź, ponownie Polonii Warszawa i Amice Wronki, Lechu Poznań i Flocie Świnoujście.
W polskiej ekstraklasie debiutował 30 lipca 1994 roku w spotkaniu Olimpii Poznań z Rakowem Częstochowa. Na pierwszoligowych boiskach rozegrał dotychczas 259 spotkań, w których strzelił 68 bramek (stan na 18 września 2005 roku); król strzelców polskiej ekstraklasy w sezonie 1997/1998 (ex aequo z Sylwestrem Czereszewskim i Mariuszem Śrutwą). Mistrz Polski w barwach Polonii Warszawa w sezonie 1999/2000.W reprezentacji Polski zadebiutował 8 stycznia 1998 w meczu przeciwko Paragwajowi (0:4). W barwach narodowych zagrał w 13 spotkaniach. Uczestnik MŚ 2002 w Korei Południowej.


SŁAWOMIR TWARDYGROSZ


Wiek: 43 (ur.1967-04-18)
Narodowość: Polak
Wzrost / Waga: 174 cm / 70 kg
Pseudonim: Twardy
Kariera: Stilon Gorzów Wielkopolski, Śląsk Wrocław, Lech Poznań, Zawisza Bydgoszcz, Varta Namysłów, Tarnovia Tarnowo Podgórne, Kotwica Kórnik, RKS Radomsko, Lech Poznań, Arka Gdynia, Pogoń Świebodzin, Żryw Dąbie, Poznań 2000, Obra Zbąszyn, Victoria Września, TS 1998 Dopiewo


JACEK DEMBIŃSKI ,,DZIDZIA,,


Jacek Dembiński (ur. 20 grudnia 1969 w Poznaniu), polski piłkarz, reprezentant Polski,
Grał na pozycji napastnika; wychowanek Polonii Poznań, związany z historią wielkopolskich klubów. Swoją pierwszoligową karierę rozpoczął w Lechu Poznań (1991/1992 - 1994/1995 i 1995/1996), rozgrywając 106 meczów i strzelając 34 bramki, a także zdobywając 2-krotnie mistrzostwo Polski w 1992 i 1993. Podczas gry w Lechu zaliczył swoje pierwsze występy w reprezentacji (10 spotkań 1994/1995 i (1997/1998). Następnie występował w drużynie Lausanne Sports w Super League (liga szwajcarska - 1995/1996). W sezonach (1996/1997) i (1997/1998) oraz 2000/2001 w Widzewie Łódź (50 meczów i 23 bramki, Mistrz Polski 1997). Następnie odnotował występy w Bundeslidze w barwach Hamburger SV (1997/1998 - 2000/2001), grając w 69 meczach i strzelając 11 bramek. Potem powrócił do polskiej ekstraklasy, występując w Amice Wronki do końca sezonu 2005/2006 (137 meczów i 37 bramek). Od sezonu 2006/2007 występował w nowej drużynie - Lech Poznań. Po jego zakończeniu klub postanowił nie przedłużać z nim kontraktu, a on sam podjął decyzję o zakończeniu kariery.admin wrzesień 19 2010 17:00:00 0 ˇ 482
PIŁKARSKIE TURNIEJOWE ŚWIĘTO czyli II EDYCJA PIŁKARZE DZIECIOM RUSZA !
Newsy
Ruszamy ! Pisaliśmy już o rozpoczęciu przygotowań Do Naszego piłkarskiego Święta jakim jest II Edycja TURNIEJU ,, PIŁKARZE DZIECIOM ,, Kościan 2010.Teraz uchylimy rąbka tajemnicy czyli odrobinkę informacji o tym co będzie podczas turnieju. Jesteśmy w trakcie rozmów z klubami piłkarskimi,które mamy nadzieję zaszczycą naszą imprezę dzięki czemu stanie się ona ,,mocniejsza,, w sensie piłkarskim.Już dziś możemy powiedzieć że wystąpi obrońca Ubiegłorocznej edycji Turnieju czyli: AKADEMIA FUTSAL CLUB PNIEWY ! Z Klaudiuszem Hirshem na czele!,Zagości też u nas II-ligowy zespół NIELBY WĄGROWIEC !. Wzorem roku ubiegłego będą też zespoły OBRY KOŚCIAN i REPREZENTACJI KLF ! . Do tego piłkarskiego grona dołączył też zespół IV Ligowy - KS.LUBOŃ - Fogo ! To piłkarskie nowinki z ostatniej dosłownie chwili.Gdy będziemy mieli następne potwierdzenia zespołów natychmiast ich sylwetki zagoszczą na naszej stronie Turniejowej.Oprócz zmagań piłkarskich czekają nas też i inne ,,nie piłkarskie niespodzianki,, Na zakończenie Turnieju planujemy Koncert!!! I tu już wiemy kto zagra ! Będzie to na pewno niezapomniane przeżycie dla wszystkich którzy w dniu 12.Grudnia przybędą na nasz II HALOWY CHARYTATYWNY TURNIEJ PIŁKARSKI ,,PIŁKARZE DZIECIOM ,,.Miło nam bardzo zapowiedzieć przyjazd GWIAZDY czyli ZESPOŁU LILITH !!!! a jak się prezentują na scenie? musicie ocenić to sami!

Przygotowania do turnieju trwają.... oj będzie się działo!!! to nie koniec Turniejowych niespodzianek ! Zapowiadamy je już dziś,i już dziś wszystkich zapraszamy ! Bądzcie z nami!

NADJEŻDŻA WÓDZ INDIAN ... CZYLI SQÓRA SKÓRNICKI .... A tak naprawdę pragniemy dodać tą gorącą informację. NASZ TURNIEJ UŚWIETNI PRZYJAZD WIELKIEGO SHOWMANA - ADAMA SKÓRNICKIEGO ! ! ! Wielkiego przyjaciela Indian,i znakomitego żużlowca nie tylko polskich torów ! Mamy nadzieję że ta wiadomość zelektryzuje wszystkich fanów speedwaya w Kościanie i nie tylko ....


OJ BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!!!

Kolejny super zespół dołącza się do naszego WIELKIEGO ŚWIĄĘTA !!! ZAGRA DLA WAS ,DRUNK-N-ROLLED , !!! Zapowiadamy Ich już dziś .... zresztą posłuchajcie sami jak grają !!! 12 Grudnia Kościan - Musicie poprostu Być z NAMI!!!


admin wrzesień 16 2010 15:25:02 0 ˇ 490
I TURNIEJ CHARYTATYWNY - ZEBRALIŚMY 3.491.98zł
Newsy

Idea naszego Turnieju zrodziła się spontanicznie i szybko.Decyzja o organizacji zapadła w 15 minut.Szkoda tylko że okolicznosci jego powstania były smutne....ale Cel jaki sobie postawiliśmy był tego wart! Kim jestesmy?poprostu 5-ką przyjacioł wrażliwych na ludzkie losy.Nikt się nie wahał ,nikt nie unikał pracy,każdy dał z siebie ,,maxa,,i włozył w organizację tego przedsięwzięcia całe serce...i tak powstał własnie ten turniej.Już nie ma odwrotu... i nie będzie!!! Myslimy już o następnej jego edycji ktora nastąpi w miesiącu Grudniu 2010! Dziękujemy serdecznie KLUBOM PIŁKARSKIM:Akademii Futsal Club Pniewy,Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej Ulicznej,TMS.Stella Luboń,KS.Polonii Poznań,Obrze Kościan,KLF - Kościan,KS.Odlew Poznań,KKS.Toxon Boyz za to że uświetniły swoją grą nasz Turniej błyskawicznie odpowiedziały na nasz apel. Dziekujemy rownież ZARZĄDOM KLUBOW PIŁKARSKICH : KKS LECH Poznań , KS.WARTA Poznań ,ARKA Gdynia S.S.A , GKP.Gorzow Wlkp. ,AKADEMIA FUTSAL CLUB Pniewy,REPREZENTACJA POLSKI w PNU,KS.POLONIA POZNAŃ ,KS.ODLEW Poznań ,Oraz Zarządowi PSŻ LECHMA Poznań za Wsparcie w postaci Klubowych pamiatek naszej Turniejowej Aukcji.Podziękowania nasze składamy rownież NAJWIERNIEJSZYM KIBICOM CZYLI GRUPIE FANOW OBRY KOŚCIAN- DZIEKUJEMY WAM Z CAŁEGO SERCA!!! DZIEKI WAM TEN TURNIEJ BYŁ KOLOROWY,a WASZ DOPING Rozgrzał nie tylko nasze serca!!! Dziękujemy Wszystkim Mediom:TV Wtk Poznań , PTV Poznań, Radiu ELKA Leszno , Radiu MERKURY Poznań ,Gazecie Wyborczej,Gazecie Kościańskiej, Gazecie ABC , Głosowi Wielkopolskiemu - za relacje telewizyjne,radiowe i pisemne artykuły!!! Dziękujemy także 3-ce wspaniałych arbitrow Piłkarskich z WZPN Poznań,WZPN Poznań za patronat nad turniejem.Dziękujemy rownież wspaniałej kosciańskiej publicznosci za liczny udział w imprezie.Serdeczne podziekowania nie moga ominac Naszych wspaniałych WOLONTARIUSZY ktorzy nie szczedząc swojego czasu i sił pomagali nam ogarnać turniej jako całośc.Dziękujemy rownież Władzom m.Kosciana za Honorowy Patronat nad Imprezą.Rownież składamy podziekowanie p. Małgorzacie Adamczak za pomoc w załatwieniu Sali sportowej w zesp.szkoł nr.4 . Niestety teraz gorzki minus po podziękowaniach dla wszystkich Wspaniałych Ludzi ktorych połączyła wspolna Idea pomocy na rzecz 6-ga Dzieci.WIELKI MINUS należy się dwom Wielkim Klubom Piłkarskim: TS.WISŁA Krakow oraz KS.CRACOVIA Krakow - Te dwa ,,Wielkie,,Kluby odmowiły naszym prośbom o gadżety klubowe na Naszą aukcję!!! Jakże ,,Wielkie,,piłkarsko....jednak,,o MAŁYM Sercu,,Dziekujemy Wam rowniez za słowo,,NIE,,w imieniu Tych wszystkich ktorzy powiedzieli ,,Tak,,!Teraz wiemy na pewno!!! II-ga EDYCJA PRZED NAMI!!! Wiemy że warto to robić nam By ktoś potrzebujacy ujrzał światełko nadziei na swoim niebie!

admin czerwiec 10 2010 12:00:00 0 ˇ 479
KIBICE OBRZANKI - BYLIŚCIE WSPANIALI !!!
admin czerwiec 10 2010 11:55:00 0 ˇ 514
Strona 6 z 6 << < 3 4 5 6
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
OFFICJAL MEDIA
Oficjalne Radio Piłkarstwa Kobiecego
POLSKA - POLAND
PATRON MEDIALNY
TURNIEJOWE ODLICZANIE :
GRAMY DLA DOMINIKI ( 2016 )
Dominika Gadzińska
NASZA POGODA
SwiatPogody
ZESPOŁY MĘSKIE
TURNIEJ 2016
PATRONATY HONOROWE
NASZE MEDIA
TVP POZNAŃ
PATRONAT
OFICJALNE RADIO
PIŁKARSTWA KOBIECEGO
POLSKA PIŁKA KOBIET
TOMMI TV
LIGA TV
FOTO ROGO
Officjal Turniej Foto
NASZE ODWIEDZINY
http://www.counterliczniki.com
     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Artykuły :: Kategorie Newsów
 
     

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl