www.pilkarzedzieciom.dbv.pl
ORGANIZATOR TURNIEJU
Turniej Charytatywny
PIŁKARZE DZIECIOM
64 - 000 Kościan
ul.Bernardyńska 2/1
Tel: +48 690 - 320 - 599
E - Mail pilkarzedzieciom@gmail.com
POLSKA-POLAND
AFC KOŚCIAN
PATRONAT HONOROWY
BURMISTRZ MIASTA KOŚCIANA
KONTAKT z NAMI
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
OFICJALNY PLAKAT
WYNIKI GRUPA ,,A,,
WYNIKI GRUPA ,,B,,
MECZE FINAŁOWE
TURNIEJOWY ROZKŁAD JAZDY
ECHA NASZEGO TURNIEJU
PLAN DOJAZDU NA TURNIEJ
ZESPOŁY TURNIEJU 2010
ATRAKCJE TURNIEJ 2010
REGULAMIN TURNIEJU 2013
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Najnowszy Użytkownik: admin
ZESPOŁY ŻEŃSKIE
GRUPA KOBIECA
TURNIEJ 2016
SPONSORZY
Food&Sport
Poznań
Tomasz Łysek
Z WIZYTĄ U MAJKI ....
Newsy
Z WIZYTĄ U MAJKI !


Dziś przed godziną 18 - tą cała grupa naszych Dziewczyn - piłkarek Halowych A.F.C udała się z wizytą do małej Majki na którą przygotowywany jest tegoroczny Turniej Charytatywny ,, PIŁKARZE DZIECIOM '', by wręczyć dziewczynce pluszaki w śród których czołowe miejsce zajął DUŻY PLUSZOWY MIŚ ! Na tego MISIA dziewczyny się solidarnie złożyły,by małej zrobić małą skromną niespodziankę

.Niestety zabrakło w tym gronie kilku dziewcząt ..... ale i im też należą się słowa podziękowania bo przecież jakby nie było wspólnie z naszymi Dziewczynami tę akcję serca rozpoczęły.Niestety nasza mała Majka jest chora i była nieco markotna dlatego nie przedłużaliśmy tej wizyty by nie męczyć małej.Nasze młode piłkarki obiecały Mamie dziewczynki że od czasu do czasu wpadną do dziecka w odwiedziny .Poza tym też podczas Turnieju zagrają jako MAJKA Team - dla Majki !
admin październik 12 2012 07:19:00 0 ˇ 307
Kolejne Turniejowe Teamy .....
Newsy
KOLEJNE TEAMY NA NASZYM TURNIEJU !

Z radością witamy kolejne turniejowe teamy które zagrają na hali ZS. nr.4 w dniu 16 Grudnia.Pierwszym z nich jest UKS CITYZEN Poznań.Zespół prowadzony jest przez byłego piłkarza Akademii Futsal Club Pniewy.Drugim zespołem który dołączył do grona naszej turniejowej elity jest team Fundacja Piłka CV. - ludzie którzy na co dzień odkrywają talenty piłkarskie, w tym dniu wcielą się sami w rolę piłkarzy halowych i spróbują powalczyć o nasze turniejowe trofea.
admin październik 07 2012 14:27:00 0 ˇ 305
FREE STYLE SHOW .... !!! MISTRZA ŚWIATA !!!
Newsy
KRZYSZTOF GOLONKA FREE STYLE FOOTBALL SHOW !

MISTRZ ŚWIATA FREESTYLE FOOTBALL 2011 ORAZ ZWYCIĘZCA PIŁKARSKIEGO ,, MAM TALENT '' TYLKO U NAS PODCZAS IV CHARYTATYWNEGO HALOWEGO TURNIEJU ,,PIŁKARZE DZIECIOM '' Kościan 2012 ! POTWIERDZIŁ DZIŚ SWÓJ PRZYJAZD ! SHOW W NAJLEPSZYM WYDANIU! MUSICIE TO ZOBACZYĆ SAMI !
admin październik 02 2012 22:34:06 0 ˇ 319
TURNIEJOWE PRZYGOTOWANIA.....
Newsy
Nasze Turniejowe przygotowania nabierają tempa, co za tym idzie zaczyna się wiele dziać dobrego.Jest nam niezmiernie miło poinformować że do grona PATRONATÓW MEDIALNYCH dołączyły dwie Renomowane i uznane Firmy popularyzujące i wspierające PIŁKARSTWO w naszym kraju.Pierwsza z nich to PIŁKA CV - internetowy portal a właściwie baza danych młodych piłkarzy.Tutaj przede wszystkim myśli się o młodzieży i o ich dalszym losie.Młodzież więc nie jest pozostawiona samemu sobie.Tutaj można naprawdę wspaniale się wypromować,pokazać swój talent który na pewno zostanie zauważony.Trzeba tylko chcieć.Gorąco jako organizatorzy polecamy ten portal zdając sobie doskonale sprawę z tego jak nie łatwo jest wejść na szczyty nie mając ku temu otwartej furtki.Tą furtką jest właśnie ten portal potrafiący szeroko otworzyć drzwi tym... którzy nie boją się następnego kroku!
Drugą z Firm jest FUNDACJA PIŁKA CV Fundacja ta wspiera i pomaga w dalszej piłkarskiej drodze która nie jest wcale łatwa o czym wielu adeptów piłkarstwa już się przekonała.Bez takich właśnie firm jak PIŁKA CV i FUNDACJA PIŁKA CV kariera młodego piłkarza w obliczu wielkiego morza niemożności może się zakończyć .... zanim się jeszcze zacznie.Więc i tutaj młody człowiek nie pozostaje sam.... a otrzymuje pomoc i wsparcie.Jest nam bardzo miło powitać Państwa jako Patronów Naszego Turnieju w naszych skromnych Portalowych Progach! Witamy również bardzo gorąco wszystkich użytkowników obu portali.Liczymy że również zyskamy Waszą przychylność i wsparcie.
FUNDACJA PIŁKA CV Ufundowała na nasz Turniej statuetkę dla Najlepszego Zawodnika Turnieju ! Serdecznie Dziękujemy !
www.pilkacv.pl

http://fundacja.pilkacv.pl/
admin wrzesień 10 2012 14:44:40 0 ˇ 326
TURNIEJOWE NEWSY ...
Newsy
TURNIEJOWE NEWSY

CZAS NA TURNIEJOWĄ AKTUALIZACJĘ :
Czekamy wciąż na odpowiedzi zespołów Futsalowych które wezmą udział w naszej IV już edycji Turnieju Charytatywnego ,, PIŁKARZE DZIECIOM ,, Który odbędzie się 16 Grudnia.Z zespołów do tej pory potwierdzonych wyłaniają się na chwilę obecną 3.Są nimi :
AKADEMIA FC PNIEWY Retro
KIBICE OBRY Kościan
A CLASS Team
Ogólnie zagra 8 zespołów męskich podzielonych na 2 grupy
po 4 zespoły w każdej z grup.
Nowością turniejową jaką wprowadzamy na turnieju, jest to że 3 - cia grupa to GRUPA KOBIECA. W tej grupie rywalizować będą :
AKADEMIA FC Kościan
AZS UAM Poznań.
Te zespoły są już zespołami potwierdzonymi w Turnieju.
Ogólnie w rywalizacji Futsalowej weźmie udział 12 zespołów.
Mamy też już pierwsze potwierdzenia wykonawców którzy swoimi występami uświetnią nasz Turniej.Potwierdzonymi na dzień dzisiejszy już są :
Grupa C WALK - Taniec Ulicy oraz ISKIERKI CHEERLEADERS GROUP pod kierownictwem Pani Beaty Mrozińskiej.
Jest też kilka tajemniczych niespodzianek ale...... teraz ich nie będziemy ujawniać niech to zostanie na razie tajemnicą!
admin wrzesień 08 2012 19:56:01 0 ˇ 400
AKCJA - KAPSEL DLA MAJKI !
Newsy

Kiedy się cze­goś prag­nie, wte­dy cały wszechświat sprzy­sięga się, byśmy mog­li spełnić nasze marzenie.

NASZA AKCJA ,,KAPSEL DLA MAJKI '' ZATACZA CORAZ TO WIĘKSZE KRĘGI !!! ZA SPRAWĄ WIELKIEGO PRZYJACIELA TURNIEJU IKSA STAŁA SIĘ RZECZ WIELKA !.... ALE TO JUŻ NIECH SAM IKSU POWIE ..... ,,Rafał Iks Z Wielką radością informuję, że Firma FOLTRANS Recykling z Czempinia do czasu turnieju rezygnuje z nakrętek z butelek PET i całość zostanie przekazana na akcję "Kapsel dla Majki" :) ...... WIELKI TO DAR ZA KTÓRY DZIĘKUJEMY W IMIENIU MAŁEJ MAJKI ! JUTRO O TYM DARZE POINFORMUJEMY RODZICÓW CHOREJ DZIEWCZYNKI! IKS WIELKIE DZIĘKI DLA CIEBIE I CAŁEJ FIRMY FOLTRANS Z SZEFOSTWEM NA CZELE!
admin sierpień 16 2012 18:18:30 0 ˇ 356
Z WIZYTĄ U MAJKI ....
Newsy Dzisiaj odwiedziliśmy MAJKĘ! .... przytulnie urządzone mieszkanko w bloku na IV piętrze, na którego progu przywitała nas mama Majki…..dla Majki w tym roku organizujemy Turniej Charytatywny ,,PIŁKARZE DZIECIOM'' .Oprócz mamy powitała nas,,na swój sposób,, czteroletnia sprawczyni całego zamieszania czyli Majka.Zaczarowany Świat Majki ..... smutny to świat kiedy widzisz kontury... kiedy zamiast radości dzieciństwa widzianego oczami dziecka widzisz,,swój własny zamknięty świat,, .Dlatego postaramy się w tym roku pomóc właśnie tej Małej Księżniczce zamkniętej w swoim małym ciasnym świecie. Rodzice Majki to dwoje młodych ludzi,którzy już teraz dźwigają na swoich barkach ogromny ciężar doświadczeń.Tata haruje cały czas po to by w domu niczego nie brakowało. Mama zajmuje się cały czas małą, która jest rehabilitowana.Niestety schorzenia Majki - jak twierdzą lekarze nie można wyleczyć,i niewiadoma jest przyczyna jego pochodzenia.Mama chciałaby urządzić mieszkanko tak by było i przyjazne i funkcjonalne dla dziecka,by dziecko przede wszystkim było w nim bezpieczne.Postaramy się pomóc małej Księżniczce poprzez nasz Turniej.Na razie przed- turniejowo, dziewczyny z AFC robią zbiórkę zabawek dla Majki,które same jej wręczą.Inicjują też akcję ,,KAPSEL DLA MAJKI ,, - każda nakrętka z butelek PET po napojach to jakiś grosz... grosz który się przyda chociażby na prywatne badania które chcieliby wykonać Majce rodzice i my ich w tym będziemy wspierać!
GRAMY DLA MAJKI!!! 16 grudnia 2012!!!!
admin sierpień 07 2012 20:30:04 0 ˇ 362
GRAMY DLA MAJKI ! 16 GRUDNIA TURNIEJ CHARYTATYWNY !
Newsy

W dniu 16 Grudnia w Kościanie odbędzie się IV Halowy Charytatywny Turniej Piłki Nożnej ,, PIŁKARZE DZIECIOM - Kościan 2012.Turniej jest organizowany w tym roku na dziewczynkę o imieniu Majka.Dziewczynka ma 4 latka i jest bardzo poważnie chora.Więcej o chorobie dziecka na jej stronie internetowej :http://www.swiat-majki.jusz.net/
Udział wezmie 12 zespołów piłkarskich i futsalowych podzielonych na 3 grupy.Będzie wiele atrakcji dla publiczności oprócz zmagań czysto turniejowych.Już zaczynamy przygotowania do Turnieju.Liczymy na spore zainteresowanie wzorem lat ubiegłych.Zapraszamy na oficjalną internetową stronę Turnieju gdzie będą już niedługo dostępne informacje.Strona będzie aktualizowana na bieżąco .
admin sierpień 02 2012 21:01:46 0 ˇ 866
III HALOWY CHARYTATYWNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ,,PIŁKARZE DZIECIOM ,, JUŻ ZA NAMI ....
Newsy

Nasz już III Halowy Charytatywny Turniej za nami.Graliśmy tym razem dla Dawida Bartkowiaka chorującego na mukowiscydozę.Kwota którą zebraliśmy w wyniku naszych turniejowych działań to 2121zł i 88gr.Jest to najniższa kwota z pośród wszystkich edycji Turnieju.No cóż frekwencja nie była mocną stroną tegorocznych halowych zmagań.Na to nic nie poradzimy.Najważniejszy jednak CEL czyli pomoc Dawidowi został osiągnięty.Teraz o zmaganiach czysto halowych.Rywalizację w Turnieju wygrał zespół KS.1920 Mosina,ubiegłoroczny tryumfator,czyli KP.OBRA Kościan tym razem musiała zadowolić się drugim miejscem.Za to podopieczni Marcina Drajera czyli kandydat pretendujący do III Ligi KS.LUBOŃ - Fogo uplasował się na trzecim miejscu.Z tego samego klubu wyłoniony został król Strzelców Turnieju - Krzysztof Szerszeń.Oprócz rozgrywek czysto sportowych zgromadzeni na sali widzowie mogli obserwować też liczne atrakcje takie jak : występy poznańskich raperów Gołębia,Budynia oraz Syka , obejrzeć grupę taneczną Fire Girls ,Pokaz Footbal Frestyle w wykonaniu SOCCER ART Team,czy też obejrzeć kunszt mistrzów Aikido i Laido czyli Wrocławskie Stowarzyszenie Kendo.Nie dość na tym! Furrorę robiła maskotka KANGURA! Ten przyjemny zwierzak nawet zatańczył z dziewczętami z Fire Girls.... no i napsuł krwi sędziemu Mikołajowi Kłodzińskiemu (WZPN Poznań ) podczas meczu pokazowego kobiet Futsal Club Akademia Kościan Vs AZS AWF Poznań kiedy to wesoło wtargnął na parkiet w czasie zawodów i położył się w bramce.... za to KANGUREK otrzymał czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko.Widzowie zgromadzeni na sali mogli też na żywo uczestniczyć w dość ciekawej improwizacji czyli występu Budynia ( rap ) oraz Kaczora lidera rockowej grupy DRUNK,N ROLLED na zywo !Pełna profesjonalna improwizacja.Niespodziewanym Hitem były rzuty karne dla publiczności .... które wygrał pewien malec,oraz fakt wykonania rzutu karnego przez piłkarkę AFC Kościan Sonię B.Bramki bronił bramkarz IV Ligowej Mosiny.Strzał Soni był tak perfekcyjnie wykonany że bramkarz nie miał szans na obronę.Ciekawostką jest to że Sonia ma dopiero 12lat! Strach się bać co będzie za 2 - 3 lata.Szerzej o turnieju napiszemy nie bawem.Serdecznie dziękujemy wszystkim Wykonawcom Turnieju.Piłkarzom,zaproszonym raperom Doniowi,Liberowi,Syku,Budyniowi oraz Gołębiowi,Grupie Fire Girls,Soccer Art Team , Wrocławskiemu Stowarzyszeniu Kendo,Przybyłym prywatnie leaderom Drunk,N Rolled Bartowi i Kaczorowi,Grupie A CLASS Team i wszystkim Klubom Piłkarskim oraz wielkiemu Przyjacielowi Turnieju Klaudiuszowi Hirschowi,Tomkowi M oraz Marcinowi K , Kibicom Obry Kościan oraz wszystkim Sponsorom za Wasz cenny wkład i zaangażowanie.Gdyby nie Wy.... tego turnieju by nie było! Dziękujemy!
admin luty 20 2012 22:37:19 0 ˇ 373
GRUPY TURNIEJOWE - ZESPOŁY ROZSTAWIONE !
Newsy

Do rozpoczęcia III HALOWEGO CHARYTATYWNEGO TURNIEJU ,, PIŁKARZE DZIECIOM '' - Kościan 2012 ! pozostało już niewiele czasu.Najwyższa więc pora by przedstawić 4 zespoły rozstawione , a więc 4 liderów grup.

GRUPA 1 - A


GRUPA 2 - B


GRUPA 3 - C ( GOSPODARZ TURNIEJU )


GRUPA 4 - D


Do tych 4 zespołów zostaną dolosowane pozostałe zespoły biorące udział w turnieju,tworząc tym samym 4 Grupy.
Losowanie więc zapowiada się pasjonująco!
Początek losowania w niedzielę 19 lutego o godz: 9.30.Rozpoczęcie Fazy grupowej Turnieju - godz: 10.00 . Zapraszamy !
admin luty 12 2012 12:28:13 0 ˇ 356
OFICJALNY PLAKAT TURNIEJU !

Z WIELKĄ PRZYJEMNOŚCIĄ PREZENTUJEMY NASZ OFICJALNY TURNIEJOWY PLAKAT !
admin luty 09 2012 15:13:34 0 ˇ 441
Strona 4 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
OFFICJAL MEDIA
Oficjalne Radio Piłkarstwa Kobiecego
POLSKA - POLAND
PATRON MEDIALNY
TURNIEJOWE ODLICZANIE :
GRAMY DLA DOMINIKI ( 2016 )
Dominika Gadzińska
NASZA POGODA
SwiatPogody
ZESPOŁY MĘSKIE
TURNIEJ 2016
PATRONATY HONOROWE
NASZE MEDIA
TVP POZNAŃ
PATRONAT
OFICJALNE RADIO
PIŁKARSTWA KOBIECEGO
POLSKA PIŁKA KOBIET
TOMMI TV
LIGA TV
FOTO ROGO
Officjal Turniej Foto
NASZE ODWIEDZINY
http://www.counterliczniki.com
     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Artykuły :: Kategorie Newsów
 
     

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl