www.pilkarzedzieciom.dbv.pl
ORGANIZATOR TURNIEJU
Turniej Charytatywny
PIŁKARZE DZIECIOM
64 - 000 Kościan
ul.Bernardyńska 2/1
Tel: +48 690 - 320 - 599
E - Mail pilkarzedzieciom@gmail.com
POLSKA-POLAND
AFC KOŚCIAN
PATRONAT HONOROWY
BURMISTRZ MIASTA KOŚCIANA
KONTAKT z NAMI
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
OFICJALNY PLAKAT
WYNIKI GRUPA ,,A,,
WYNIKI GRUPA ,,B,,
MECZE FINAŁOWE
TURNIEJOWY ROZKŁAD JAZDY
ECHA NASZEGO TURNIEJU
PLAN DOJAZDU NA TURNIEJ
ZESPOŁY TURNIEJU 2010
ATRAKCJE TURNIEJ 2010
REGULAMIN TURNIEJU 2013
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Najnowszy Użytkownik: admin
ZESPOŁY ŻEŃSKIE
GRUPA KOBIECA
TURNIEJ 2016
SPONSORZY
Food&Sport
Poznań
Tomasz Łysek
Witamy
*** TRWAJĄ PRZYGOTOWANIA DO VIII EDYCJI TURNIEJU CHARYTATYWNEGO ,, PIŁKARZE DZIECIOM '' - Kościan 2017! *** WIĘCEJ INFORMACJI JUŻ WKRÓTCE ! ***
RADIO HELP STACJA
admin styczeń 12 2017 08:09:11 0 ˇ 460
TURNIEJ CHARYTATYWNY 2016! WITAMY !
Newsy

MOI DRODZY!
W tym roku Wszyscy Gramy dla DOMINIKI GADZIŃSKIEJ! Dominika jest mieszkanką Kościana i ma 11 lat.To bardzo pogodna i żywiołowa dziewczynka.Jednak na jej drodze stanęła choroba - Białaczka Limfoblastyczna! Dominika obecnie jest po przeszczepie szpiku kostnego.Życie po takiej chorobie to życie wcale nie usłane różami.Wizyty w szpitalach,gabinetach lekarskich oraz pobyty w sanatoriach nie należą do przyjemności.Dlatego 11 Grudnia 2016 Gramy dla DOMINIKI! To jej dzień ! To Ona w tym dniu będzie Gwiazdą! Gwiazdą dla której Wszyscy zagramy! Cały Turniejowy dochód zostanie przekazany Rodzicom Dominiki by wspomóc jej leczenie które nie jest tanie! ZAPRASZAMY Wszystkich Serdecznie do udziału w Turnieju! Kibicu musisz być w tym dniu z nami! Ty również w tym Dniu swoją Obecnością na Turnieju ZAGRASZ DLA DOMINIKI! Startujemy 11 Grudnia 2016 ( Niedziela )
Godz:9.00 !!!

admin grudzień 04 2013 07:01:14 0 ˇ 746
OFICJALNY PLAKAT TURNIEJU 2013 !
Newsy

To nasz oficjalny plakat Turnieju Charytatywnego który po akceptacji TVP poszedł do druku.Niebawem podamy cały plan Imprezy która odbędzie się 15 Grudnia.
admin listopad 30 2013 18:36:59 0 ˇ 721
NASZ TURNIEJ JUŻ SIĘ ZBLIŻA !!!
Newsy


Wielkimi krokami zbliża się nasze Charytatywne Święto czyli co roku organizowany przez nas Halowy Charytatywny Turniej Piłki Nożnej '' PIŁKARZE DZIECIOM ''. Od jego rozpoczęcia w roku 2009 stuka nam właśnie 5 lat. Pięć Charytatywnych Turniejowych Edycji,w których zawsze wspomagamy Dzieciaki które Walczą dzielnie z Chorobami lub przeciwnościami losu,jak w przypadku pierwszego turnieju.Staramy się z całych sił aby każdy Turniej był atrakcyjniejszy od poprzedniego,aby na trwałe zapadł w pamięci tych których Gościmy,wszystkich Turniejowych uczestników i przede wszystkim osób które spędzają z nami na trybunach to piłkarskie Charytatywne Święto.Jak już informowaliśmy czeka nas Turniejowa niedziela obfitująca w wielkie piłkarskie emocje i nie tylko! Na parkiecie Hali Zespołu Szkół nr.4 w Kościanie ujrzymy zmagania 12 zespołów męskich podzielonych nie jak wcześniej informowaliśmy na 2 grupy - a na 3 Grupy po 4 zespoły w każdej! Ujrzymy również halową rywalizację Pań - zapowiadają się wielkie emocje! Panie zagrają systemem każdy z Każdym - o zwycięstwie będzie decydował układ tabeli.Zespołów Kobiecych na naszej Turniejowej Arenie zobaczymy 8 !
Czas przedstawić zatem pełną listę zespołów męskich :

* ZESPOŁY MĘSKIE *

1. RADIO LEJDIS GOL - Oficjalne Radio Piłkarstwa Kobiecego - Pzpn
2.V - UNIT + Doniu
3.REPREZENTACJA POLSKI - PIŁKA NOŻNA ULICZNA
4 SPORTIKA TEAM - ZESPÓŁ PIŁKARSKICH GWIAZD - ( M.Okoński , P.Reiss,J.Przybylski,A.Padewski - Pzpn ,A.Juskowiak,M.Raczkowski , K.Bazelak ,Liber,D.Pawlak , W.Weiss,W.Krygier,J.Dembiński + ( 2 Piłkarki )
5.DZIENNIKARZE Team - Bydgoszcz
6.SKOK Obra - K - ścian
7.KS.POLONIA - P - Nań
8.SRKA - Gostynin
9.M40.pl - P - nań
10.FC.GNIEZNO
11.KS.SZCZYTNIKI
12.FC.KALOSZE

* ZESPOŁY KOBIECE *

1.PIOMARCO - AFC Kośćian ( Ekstraliga Futsalu )
2.AZS UAM - Poznań ( Ekstraliga Futsalu )
3.KKP.BYDGOSZCZ ( Ekstraliga Piłki Nożnej )
4.REPREZENTACJA POLSKI KOBIET - ( Piłka Uliczna )
5.LASTOCHKA POLESSK - Rosja
6.CHECZ Gdynia ( 1 Liga Piłki Nożnej )
7.UKS.LOCZKI - Wyszków ( Piłka Nożna Kobiet )
8.MUKS PRAGA - Warszawa

To oczywiście tylko listy zespołów które rywalizować będą w naszym Turnieju.Oprócz tego już teraz zapowiadamy moc Turniejowych atrakcji! Wszyscy ci którzy w niedzielę przybędą do Hali 4 - ki ,będą mogli na przykład dokonać zakupu książki p.t ,,OKOŃ'' - która opisuje piłkarskie życie Legendy jaką niewątpliwie jest MIROSŁAW OKOŃSKI - piłkarz 100 lecia Wielkopolski ! i zdobyć autograf pana Mirka czy zrobić sobie z nim pamiątkową fotkę.

Turniej wzbogacą między innymi swoimi pokazami które będą przerywnikami w rozgrywkach :

* GRUPA TANECZNA - IMAGINE
* Krav Maga Poznań
*BRASILIAN JU JITSU - ( niespodzianka )
*FREE STYLE FOOTBALL - GRUPA ROYAL TEAM Żerków
*MALOWANIE BUZIEK
*MINI ZAKŁAD FRYZJERSKI

*HIT TURNIEJU : GOLENIE WIELBUONDA NA HALI !!!

To nie koniec naszych atrakcji !

Już teraz zapowiadamy 2 EDYCJE TURNIEJOWEJ LICYTACJI PAMIATEK ! Z uwagi na dosyć dużą ilość cennych pamiątek które zlicytujemy nasza Licytacja będzie miała 2 części! ( czas wszystkich atrakcji podamy niebawem )

* RZUTY KARNE DLA PUBLICZNOŚCI - ( za niewielką opłatą )
Bramki bronić będzie MARTA FRODYMA - popularna " FRODI'' na co dzień jest bramkarką MKS AZS UMCS Lublin Handball Team! Grającą w 1 Lidze Piłki Ręcznej - Jak zapowiada,nie zamierza wpuścić nic - Trzymamy za słowo !

* RZUTY KARNE DLA VIPów - ( Tutaj opłata musi być większa ! ) - Bramki strzegł będzie Sam Boss Piłkarstwa Kobiecego w Polsce Prezes pan ANDRZEJ PADEWSKI ! - Liczymy że ku radości naszego Krystka pan Andrzej VIPom nie odpuści !

Wszystkie pozyskane pieniądze zostaną przekazane Rodzicom zastępczym by w ten sposób dopomóc KRYSTIANOWI w walce z jego chorobą.

* ZAPRASZAMY SERDECZNIE WSZYSTKICH 15 GRUDNIA 2013 NA HALĘ ZESPOŁU SZKÓŁ NR.4 !!! NIE MOŻE WAS TAM ZABRAKNĄĆ !!! *
* DO ZOBACZENIA ! *
admin październik 06 2013 16:41:37 0 ˇ 731
GRAMY DLA ,, KRYSTKA '' !!! 2013 TURNIEJ !!!
Newsy

A Teraz moi Drodzy Najwyższa Pora poznać ,,SPRAWCĘ'' Tego Naszego Turniejowego Zamieszania! Jest Nim KRYSTIAN ZIELIŃSKI !!! Dziś złożyliśmy Wizytę u Państwa Zielińskich i zakomunikowaliśmy Obojgu Rodzicom Tę Wiadomość że TEGOROCZNY TURNIEJ CHARYTATYWNY ,,PIŁKARZE DZIECIOM'' GRAMYYY DLAAA KRYSTIANAAAAAAAAAA !!!
A oto kilka słów które nam przekazał Tata Chłopca :
,,Krystian jest sześcioletnim chłopcem. Na pierwszy rzut oka niewiele się różni od innych dzieci w jego wieku. Jest tak samo wesoły, ciekawy świata. Jedyną rzeczą, która nie jest wspólna, to ciężka przeszłość i niepewna przyszłość synka.
Do szczegółowego zapoznania się z historią Krystianka, zapraszam na jego blog:
http://smyki.pl/domeny/synek.pl/krystianekwielochowski/

oraz konto na facebook
https://www.facebook.com/pomocdlakrystianka

Leczenie miesięczne Krystiana to Koszt przeszło 2 tyś. zł. miesięcznie,a Tata chłopca pracuje sam, jego żona w domu opiekuje się dziećmi.
Sprawmy by Tych pieniążków podczas Turnieju było jak najwięcej ! I jeszcze Apel do Was: Niestety Krystian nie może otrzymywać maskotek typu pluszaki! ale wiemy jakie zabawki lubi: jest Fanem Motoryzacji ! Dziewczyny z Akademii Futsal Club postanowiły zbierać dla chłopca samochody i wręczyć je podczas wizyty u Państwa Zielińskich !
admin październik 05 2013 17:05:49 0 ˇ 724
IV TURNIEJE PIŁKARZE DZIECIOM JUŻ ZA NAMI !!!
Newsy Za nami już IV Turniejowe Edycje Zmagań na Hali ! ,, PIŁKARZE DZIECIOM '' - bo tak nasz Turniej Charytatywny się nazywa.Swój początek Turniej datuje na rok 2009 - PIERWSZY TURNIEJ CHARYTATYWNY :Spontaniczna nasza Akcja Charytatywna by wspomóc 6 Osieroconych Dzieci,przez Tragicznie zmarłą ich Mamę p.Bożenę Kalitkę.Ten Turniej przyczynił się do kontynuacji dalszych edycji Turniejowych.
Rok 2010 - DRUGI Turniej organizowaliśmy by wspomóc rehabilitację Chorych Dzieci z Ośrodka Rehabilitacji w Kościanie.
TRZECIA EDYCJA TURNIEJU ,,PIŁKARZE DZIECIOM '' - To rok 2011 , Turniej ten zorganizowaliśmy by pomóc w leczeniu DAWIDA BARTKOWIAKA chorego na Mukowiscydozę.
IV HALOWY CHARYTATYWNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ,, PIŁKARZE DZIECIOM '' - Kościan 2012 - Graliśmy wszyscy dla małej MAJKI SZCZĘŚNIAK , dziewczynki chorej na Hipoplazję Nerwu Wzrokowego.
Nie zawsze wszystko było tak jak być powinno,ale też nie wszystko od nas było zależne.Nieraz zawodziły nas Gwiazdy które po prostu robiły nas w balona,nieraz przypadki losowe uniemożliwiały przyjazd ... Ale podsumowując te IV Turnieje trzeba doszukać się w nich innego wymiaru.... Wymiaru Ludzkiej Życzliwości która towarzyszy nam od pierwszego Turnieju.Gdyby nie ona.... Tego Turnieju By nie było. Praca nad tym turniejem,to praca wielu ludzi,praca która wiąże się z ogromem trudności,organizacyjnych,logistycznych,i innych których zwykły kibic nie widzi.To wieleset godzin pracy na komputerach,telefonach... pracy również poza Kościanem by wszystko dopiąć na ostatni guzik.Zawsze znajdą się tacy, którzy będą kręcić nosem i mówić .... ,,Po co Pomagać '' .... a no dlatego że nigdy tak do końca nie wiemy ... czy kiedyś ktoś nam bardzo bliski albo my sami takiej pomocy potrzebować będziemy !
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM TYM KTÓRZY BYLI PRZEZ TE IV TURNIEJE Z NAMI.DZIĘKUJEMY SPONSOROM,DARCZYŃCOM,WOLONTARIUSZOM,OCHRONIE,WIDZOM oraz KIBICOM OBRY Kościan ZA TO ŻE SĄ Z NAMI BEZINTERESOWNIE !!! A TYM KTÓRYCH WSPOMOGLIŚMY NASZĄ AKCJĄ ŻYCZYMY SAMYCH RADOSNYCH CHWIL JAKIE PRZEŻYWALI PODCZAS NASZYCH CHARYTATYWNYCH AKCJI! ŻYCZYMY WAM ZDROWIA.... BO NA NIE CENY NIE MA ! Zapraszamy wszystkich Was już na JUBILEUSZOWY ,, V '' HALOWY CHARYTATYWNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ,, PIŁKARZE DZIECIOM '' - Kościan 2013, Który odbędzie się 15 Grudnia 2013 ( Niedziela ) w jak zawsze Gościnnej HALI Zespołu Szkół Nr. 4 W Kościanie !

TO WŁAŚNIE IM POMAGALIŚMY TURNIEJOWOI TURNIEJ CHARYTATYWNY - 2009 - Rodzina KalitkówII TURNIEJ CHARYTATYWNY - 2010 - OŚR.REH.DZIECIIII TURNIEJ CHARYTATYWNY - 2011 - DAWID BARTKOWIAKIV TURNIEJ CHARYTATYWNY - 2012 - MAJKA SZCZEŚNIAK

admin październik 05 2013 13:49:27 0 ˇ 717
Graliśmy dla MAJKI !
Newsy

Za nami IV Charytatywny Halowy Turniej ,,Piłkarze Dzieciom’’. Areną sportowych zmagań była, jak co roku, hala Zespołu Szkół nr 4 w Kościanie. Dochód z tegorocznej imprezy trafi do 4-letniej Majki z Kościana, chorej na hipoplazję nerwu wzrokowego.

Z powodu niedorozwoju nerwu wzrokowego Majka bardzo słabo widzi. Rodzice podejrzewają, że na dodatek jest dzieckiem autystycznym.

- Nieważne ile uda się zebrać. Każda kwota będzie nas cieszyła, bo dzięki tym pieniądzom będziemy mogli zrobić córce badania, by poznać przyczyny jej choroby - powiedziała Małgorzata Szcześniak, mama Majki, wyliczając, że oprócz tomografu i badań głowy dziewczynka przejdzie też badanie, które potwierdzi lub wykluczy autyzm. - Jeśli coś zostanie chcemy wyposażyć dom tak, by stał się dla niej bezpieczniejszy.

W turnieju, po raz pierwszy, zagrało sześć zespołów kobiecych. Najlepsze okazały się Czarne Kuhn Gorzyce. W męskim turnieju zagrało 11 drużyn, z których najlepsza okazała się Akademia Retro Pniewy. W zespole gwiazd Sportika Gwiazdy zagrali m.in. Liber i Paweł Kaczorowski.

W przerwach prezentowały się cheerleaderki, był pokaz zumby, hip hopu i c-walku. Przed meczem finałowym przeprowadzono licytację sportowych gadże
admin październik 05 2013 08:11:07 0 ˇ 716
Akcja Plakaty !
Newsy

W dniu dzisiejszym ruszyła AKCJA ,, PLAKAT '' - czyli ruszyliśmy jeszcze nieśmiało z Plakatami w Miasto.Swoją pomoc okazują ZUZKA i ASIA ! i to jest właśnie bardzo fajny gest i dla nas duża pomoc.Dziś także przyjechały do Kościana pierwsze Turniejowe Produkty z firm PEGAZ oraz WINIARY ! Bardzo dziękujemy !
TURNIEJ SIĘ ZBLIŻA WIELKIMI KROKAMI !
Już tylko 20 dni pozostało do rozpoczęcia IV Edycji Naszego Charytatywnego TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ ,, PIŁKARZE DZIECIOM '' - Kościan 2012 !
Świadczy o tym to że Stroje naszych ,, Piłkarskich Gwiazd '' w dniu dzisiejszym Dotarły do Kościana ! Nie zdradzimy jednak ich wyglądu - niech to zostanie niespodzianką do dnia turnieju !
Również w dniu dzisiejszym do kościana zostały dowiezione Puchary dla zwycięzców 3 pierwszych miejsc w Rozgrywkach Żeńskich i Męskich ! Tak więc powoli wszystko dopinamy już na ostatni Guzik !
Rozpoczął się ostatni Gorący okres przed turniejowy.Najbardziej pracochłonny czas gdzie wszystko zaczynamy zgrywać w jedną całość.Dziś na tapetę działań idzie Turniejowa Logistyka czyli bierzemy się za ustalanie Całości Turnieju czyli czas
od godziny 6.00 - 22.00.Każda minuta znajdzie swoje odzwierciedlenie w programie który ustalimy dziś wspólnie z komandorem Turnieju Jarkiem Trawą.Będzie to nie łatwa praca ale jak zwykle damy radę !
TURNIEJOWY ,, ROZKŁAD JAZDY - CZYLI ,,CO ... GDZIE ... KIEDY .... JUŻ GOTOWY ! ! ! ''

WSZYSTKIE ZESPOŁY TURNIEJOWE ZOSTANĄ POWIADOMIONE DROGĄ ELEKTRONICZNĄ i OTRZYMAJĄ ,,TURNIEJOWE ROZPISKI '' w Poniedziałek 3 Grudnia 2012r. oraz REGULAMINY TURNIEJU.
admin grudzień 02 2012 15:44:28 0 ˇ 728
OFICJALNY PLAKAT TURNIEJU !
Newsy
OFICJALNY PLAKAT TURNIEJU !Z przyjemnością publikujemy OFICJALNY PLAKAT TURNIEJU! Takich plakatów na ulicach kościana i nie tylko ujrzymy 300.Właśnie rozpoczęliśmy akcję wywieszania plakatów które przypominają że 16 Grudnia WSZYSCY GRAMY DLA MAJKI !
admin listopad 25 2012 12:00:44 0 ˇ 789
ZAGRAJ Z NAMI W ZESPOLE GWIAZD ! - LICYTACJA RUSZYŁA !
Newsy

LICYTACJA RUSZYŁA !

* UWAGA ! * UWAGA ! * UWAGA ! * UWAGA ! * UWAGA ! *

* LICYTACJA RUSZYŁA ! *

WŁAŚNIE URUCHOMILIŚMY NASZĄ TURNIEJOWĄ LICYTACJĘ UDZIAŁU W IV HALOWYM CHARYTATYWNYM MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ ,, PIŁKARZE DZIECI
OM '' - Kościan 2012 !

,, ZAGRAJ DLA MAJKI W ZESPOLE GWIAZD !!! DO WYLICYTOWANIA JEST 1 MIEJSCE W ZESPOLE PIŁKARSKICH GWIAZD I UDZIAŁ W NASZYM TURNIEJU W DNIU : 16 GRUDNIA 2012 !
ZWYCIĘZCA NASZEJ LICYTACJI DODATKOWO OTRZYMA ,, CERTYFIKAT UCZESTNICTWA i UDZIAŁU '' W NASZYM TURNIEJU POŚWIADCZONY PRZEZ ORGANIZATORÓW i WSZYSTKIE GWIAZDY.
LICYTACJA ODBYWAĆ SIĘ BĘDZIE DO DNIA : 10 GRUDNIA 2012 ! I JEST PROWADZONA W SERWISIE AUKCYJNYM ,, E BAY POLSKA '' .

* LINK DO LICYTACJI PONIŻEJ *
http://www.ebay.pl/itm/221155419232?ssPageName=STRK%3AMESELX%3AIT&_trksid=p3984.m1558.l2649
admin listopad 18 2012 16:40:21 0 ˇ 779
OFICJALNA ZAPOWIEDZ TURNIEJU - INTRO VIDEO
Newsy
OFICIAL VIDEO ,, PIŁKARZE DZIECIOM '' - Kościan 2012 !
admin listopad 16 2012 09:35:24 0 ˇ 783
Strona 1 z 6 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
OFFICJAL MEDIA
Oficjalne Radio Piłkarstwa Kobiecego
POLSKA - POLAND
PATRON MEDIALNY
TURNIEJOWE ODLICZANIE :
GRAMY DLA DOMINIKI ( 2016 )
Dominika Gadzińska
NASZA POGODA
SwiatPogody
ZESPOŁY MĘSKIE
TURNIEJ 2016
PATRONATY HONOROWE
NASZE MEDIA
TVP POZNAŃ
PATRONAT
OFICJALNE RADIO
PIŁKARSTWA KOBIECEGO
POLSKA PIŁKA KOBIET
TOMMI TV
LIGA TV
FOTO ROGO
Officjal Turniej Foto
NASZE ODWIEDZINY
http://www.counterliczniki.com
     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Artykuły :: Kategorie Newsów
 
     

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl